T, 29.11.2022

Eeloleva nädala esimene pool tuleb varasügiseselt päikseline

BNS
Eeloleva nädala esimene pool tuleb varasügiseselt päikseline
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pilved ja päike.
Pilved ja päike. Foto: Volker Riechert/PantherMedia / Volker Riechert

Kuigi ilmateenistus on eeloleva nädala esimese poole suvisevõitu õhusoojamaksimume mõnevõrra allapoole korrigeerinud, kindlustavad järjekorras ootavad kõrgrõhkkonnad siiski ilusa ja peamiselt sademeteta sügisilma.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu esmaspäeva pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vähest vihma. Puhub lääne- ja edelatuul 4-10, öö hakul põhjarannikul puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 7-13 kraadi. Ka esmaspäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma. Edelatuul tugevneb 7-12, rannikul puhanguti 15, õhtul kuni 17 m/s. Sooja on 15-18 kraadi.

Teisipäeva öösel on vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub edelatuul 7-12, rannikul puhanguti 15-17 m/s, hommikuks tuul veidi nõrgeneb. Sooja on 9-14 kraadi. Teisipäeva päeval on pilves selgimistega sajuta ilm. Puhub edela ja läänetuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s, pärastlõunal läänekaaretuul veidi nõrgeneb. Sooja on 15-18 kraadi.

Kolmapäeva öösel on vahelduva pilvisusega sajuta ilm ja kohati tekib udu. Puhub muutliku suunaga tuul 2-8 m/s. Sooja on 4-9, rannikul kuni 13 kraadi. Kolmapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub lõunakaaretuul 2-8 m/s. Sooja on 16-20 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles