Lähipäevadel on oodata jahedat ja vihmast ilma

30.06.2020, Tallinn. Tugev vihmasadu Tallinnas. Rainy morning in Tallinn. FOTO: MADIS VELTMAN/POSTIMEES FOTO: Madis Veltman/Postimees Grupp/Scanpix Baltics

Ilmateenistuse prognoosi järgi lähipäevil õhutemperatuur üle 20 kraadi ei kerki ning oodata on ka vihmasadu. 

Kolmapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm ning kohati sajab hoovihma. Puhub edela- ja läänetuul 3-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 7-12, rannikul kuni 16 kraadi.

Ennelõunal on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Keskpäeva paiku edela poolt pilvisus tiheneb ja pärastlõunal jõuab saartele sajuala, mis levib edasi mandrile, võib olla äikest. Puhub edela- ja läänetuul 4-10 m/s, pärastlõunal pöördub saartel ja Lõuna-Eestis kagusse. Sooja on 17-20 kraadi.

Neljapäeva öösel on plves selgimistega ilm ja vihmasadu levib üle maa. Puhub valdavalt ida- ja kagutuul 4-10 m/s, keskööst pöördub saartelt alates kirdesse ning tugevneb rannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 9-15 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm ja paljudes kohtades sajab vihma. Pärastlõunal loode poolt alates pilvisus hõreneb ja sadu lakkab. Puhub põhjakaare tuul 3-9, rannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 16-20 kraadi. 

Reede öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib hoovihma sadada. Puhub põhja- ja kirdetuul 3-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 6-12, rannikul kuni 16 kraadi.

Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ning võib olla äikest. Puhub põhja- ja kirdetuul 2-8 m/s, pärastlõunal nõrk muutliku suunaga tuul. Sooja on 16-20 kraadi. 

Tagasi üles
Back