Lähipäevade jahenev õhk veel täielikku ilmamuutust ei too

Suvi Pärnu rannas. FOTO: Mailiis Ollino/

Kuni reedeni, mil Skandinaaviasse ähvardab murda võimas madalrõhkkond, jäävad Eestis päevased õhutemperatuurid 17–22 kraadi vahemikku ja päikesepaistet on veel suviselt palju.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu teisipäeva selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub põhjakaaretuul 3-9, põhjarannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 9-16 kraadi. Teisipäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Ida-Eestis sajab kohati hoovihma. Puhub põhjakaaretuul 3-9 m/s. Sooja on 17-22 kraadi.

Kolmapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub põhjakaaretuul 3-7 m/s. Õhutemperatuur on 8-12, rannikul kuni 15 kraadi. Kolmapäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib hoovihma sadada. Puhub valdavalt põhjakaaretuul 1-7 m/s. Sooja on 17-22 kraadi.

Neljapäeva öösel on vahelduva pilvisusega ilm. Põhja-Eestis sajab mitmel pool hoovihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Sooja on 7-12, rannikul kuni 15 kraadi. Neljapäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Sooja on 17-22 kraadi.

Tagasi üles
Back