Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Lähipäevil jäävad õhusooja maksimumid 22 kraadi kanti

Pilved ja päike. FOTO: Volker Riechert/PantherMedia / Volker Riechert

Lähipäevadel jäävad õhusooja maksimumid 22 kraadi kanti ning kohati on oodata ka vihmasadu, prognoosib ilmateenistus. 

Kolmapäeva öösel pilvisus alates saartelt tiheneb ja hakkab vihma sadama. On äikeseoht. Puhub kagu- ja lõunatuul 2-8, saartel puhanguti 12 m/s. Sooja on 13-18 kraadi. Hommikupoolikul on pilves selgimistega ilm. Ajuti sajab vihma ja on äikeseoht, sadu võib olla paiguti tugev. Pärastlõunal pilvisus hõreneb ja saju tõenäosus väheneb. Tuul pöördub edelasse ja läände ning tugevneb 5-11, puhanguti 14-16 m/s. Sooja on 17-22 kraadi.

Neljapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, saju tõenäosus on suurem Lääne-Eestis. Puhub edela- ja lõunatuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 8-14, rannikul kohati kuni 16 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Sajab hoovihma ja on äikeseoht. Puhub edela- ja läänetuul 5-11, puhanguti 14-16 m/s. Sooja on 16-20 kraadi. 

Reede öösel on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja võib olla äikest. Puhub edela- ja läänetuul, pärast keskööd pöördub loodesse ja põhja 3-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 8-14, rannikul kohati 16 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja võib olla äikest. Puhub loode- ja põhjatuul 5-10, puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 17-22 kraadi. 

Tagasi üles
Back