Nädalalõpp võib tulla vihmane

Vihmapilved FOTO: Dmitri Kotjuh / Jarva Teataja/

Kuigi ilmateenistuse prognoosi kohaselt on kolmapäev ja neljapäev ilma sajuta ilm, siis nädalalõpp tõotab tulla vihmane.

Öö vastu kolmapäeva on selge ja vähese pilvisusega sajuta ilm. Mõnel pool on udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 6-11, rannikul kuni 14 kraadi. Kolmapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 2-8 m/s, saartel nõrk muutliku suunaga tuul. Õhutemperatuur on 18-23 kraadi.

Ööl vasti neljapäeva on vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 8-12, rannikul kohati 15 kraadi. Neljapäeva päeval on vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub põhjakaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on 19-23 kraadi.

Ööl vastu reedet on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub põhjakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 9-15 kraadi. Reede päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Lääne-Eestis võib sadada kohati hoovihma. Puhub valdavalt põhja- ja loodetuul 3-8 m/s. Õhutemperatuur on 19-24 kraadi. 

Ööl vastu laupäeva on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Tuul on muutliku suunaga 1-6 m/s. Õhutemperatuur on 9-16 kraadi. Laupäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Lääne-Eestis sajab kohati hoovihma. Tuul on muutliku suunaga 1-6 m/s. Õhutemperatuur on 19-25 kraadi. 

Tagasi üles
Back