Lähipäevad pakuvad päiksepaistelist ilma

Päike kütab ilma kuumaks.

FOTO: HEGE-LEE PAISTE

Lähepäevad pakuvad üsnagi palju päikesepaistet ja kolmapäeval kerkivad õhutemperatuurid paiguti koguni 14 soojakraadini.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu teisipäeva vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mandril sajab kohati vähest vihma. Puhub põhjakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +5 kraadi. Teisipäeva päeval on samuti vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mandril sajab kohati vähest vihma. Puhub põhjakaare-, põhjarannikul läänekaaretuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 8-13 kraadi.

Kolmapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt põhjakaaretuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +5 kraadi. Kolmapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt põhjakaaretuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 10-14, rannikul kohati 8 kraadi.

Neljapäeva öösel on samuti vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub valdavalt põhjakaaretuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +4 kraadi. Ka neljapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub lääne- ja loodetuul 3-9, pärastlõunal rannikul puhanguti 12-14 m/s. Sooja on 8-13 kraadi.

Tagasi üles