Ilm keerab pärast laupäeva jahedaks ja tuleb ka lund

Lörts. Pilt on illustratiivne.

FOTO: Liis Treimann

Ilmateenistuse prognoosi järgi on laupäeval veel soe ja päikeseline kevadilm, kuid pühapäevast pöörab ilm jahedaks. 

Laupäeva öö hakul on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm, pärast keskööd taevas selgineb. Puhub lõunakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni +2 kraadi. Päeval on vähese pilvisusega sajuta ilm. Õhtul pilvisus tiheneb ja kohati sajab vihma. Puhub edelatuul 4-9, rannikul puhanguti 12 m/s, pärastlõunal pöördub läände ja loodesse ning tugevneb saartel puhanguti 15 m/s. Sooja on 8-13, rannikul 4-7 kraadi. 

Pühapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab vihma, lörtsi ja lund. Puhub loode- ja põhjatuul 5-11, rannikul puhanguti 14-17 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni +2 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab lund ja lörtsi. Puhub loodetuul 4-8, puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +3 kraadi.

Esmaspäeva öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Hommikul on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab lund. Puhub läänekaare tuul 2-7, põhjarannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni -7, rannikul kohati 0 kuni +1 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja mitmel pool on lumehooge. Puhub loodetuul 3-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +3 kraadi.

Tagasi üles