Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Teisipäeval tuleb kuni viis kraadi sooja, nädala lõpul on oodata väheseid miinuskraade

Tihe udu Tallinna kesklinnas. FOTO: Mihkel Maripuu / Postimees

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb teisipäeval kuni viis kraadi sooja, nädala lõpu poole on taas väheseid miinuskraade oodata. 

Öösel on pilves ilm ja kohati sajab vähest vihma. Mitmel pool on udu. Puhub idakaare tuul 1-6 m/s. Sooja on 2-5 kraadi. 

Peipsi järvel puhub idakaare tuul 2-6 m/s ja laine kõrgus on 0,2-0,5 meetrit. Ilm on olulise sajuta ja on udu. Sooja on 2-4 kraadi. 

Päeval on pilves ilm. Ennelõunal sajab kohati vähest vihma, pärastlõunal muutub sadu laialdasemaks. Mitmel pool on udu. Puhub idakaare tuul 2-8 m/s. Sooja on 2-5 kraadi.

Peipsi järvel puhub idakaare tuul 2-6 m/s ja laine kõrgus on 0,2-0,5 meetrit. Kohati sajab vihma, õhtul muutub sadu laialdasemaks. On udu. Sooja on 2-4 kraadi. 

Nädala lõpul pisut külmeneb

Kolmapäeva öösel on pilves ilm ja sajab vihma. Tuul pöördub idakaarest põhjakaarde ja puhub 1-7 m/s. Sooja on 2-5 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, pärastlõunal saju tõenäosus väheneb. Puhub loode- ja läänetuul 2-7, saartel kuni 10 m/s. Sooja on 2-5 kraadi. 

Neljapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma ja lörtsi. Puhub loode- ja läänetuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +4 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vihma ja lörtsi. Puhub loode- ja läänetuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +4 kraadi. 

Reede öösel on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma, lörtsi ja lund. Puhub loode- ja läänetuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -3 kuni +2 kraadi. Päeval on pilves ilm ja kohati sajab lund ja lörtsi. Puhub loode- ja läänetuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +2 kraadi. 

Tagasi üles
Back