Laupäev toob lund ja lörtsi

BNS
Copy
Foto: Liis Treimann

Laupäeva päeval on oodata kohatist lumesadu, rannikul sajab ka lörtsi.

Ööl vastu laupäeva on pilves ilm. Vihma- ja lörtsisadu läheb lääne poolt alates üle lumeks. Hommikuks sadu ja pilved hõrenevad. Tuul pöördub kõikjal loodesse ja tugevneb 7–12, rannikul 12–15, puhanguti 18–21 m/s. Hommikuks tuul veidi nõrgeneb. Õhutemperatuur langeb vahemikku 0 kuni –4, rannikul kuni +2 kraadi. Teed muutuvad libedaks.

Peipsi järvel puhub lõunatuul 7–11, puhanguti kuni 14 m/s. Vastu hommikut pöördub tuul loodesse. Laine kõrgus on 0,9–1,5 meetrit. Öö on sajune, vihmasadu läheb üle lumeks. Nähtavus on mõõdukas, sajus halb. Õhutemperatuur langeb hommikuks 1 kuni 3 külmakraadini.

Laupäeva päeval on oodata muutliku pilvisusega ilma. Kohati sajab lund, rannikul ka lörtsi. Puhub loode- ja läänetuul 5–12, saartel ja rannikul puhanguti 15–17 m/s. Õhutemperatuur jääb vahemikku –2 kuni +2, saarte rannikul kuni +4 kraadi

Peipsi järvel puhub loode- ja läänetuul 7–11, puhanguti 14 m/s. Laine kõrgus on 0,9–1,5 meetrit. Ilm on peamiselt sajuta ja nähtavus mõõdukas. Õhutemperatuur jääb vahemikku 0 kuni –2 kraadi.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles