Lähipäevadel võib tulla kuni neli kraadi külma

Ilm läheb külmemaks.

FOTO: Elmo Riig / Sakala

Lähipäevad tulevad vihma- ja lörtsisajused ning kohati langeb õhutemperatuur nelja miinuskraadini, prognoosib ilmateenistus.

Reede öösel on pilves selgimistega ilm. Peamiselt Põhja-Eestis sajab kohati hoovihma. Puhub põhja- ja kirdetuul 4-9, põhjarannikul puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 2-7 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab hoovihma, sekka ka lörtsi, sajuhood on peamiselt Põhja-Eestis. Puhub põhja- ja kirdetuul 4-9, põhjarannikul puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 4-9 kraadi. 

Laupäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Peamiselt Põhja-Eestis sajab hooti vihma ja lörtsi. Puhub põhja- ja kirdetuul 4-9, põhjarannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -2 kuni +3 kraadi, rannikul tuleb kuni 5 kraadi sooja. Päeval on pilves selgimistega ilm. Peamiselt Põhja-Eestis sajab hooti vihma ja lörtsi. Puhub põhja- ja kirdetuul 4-9, põhjarannikul puhanguti kuni 13 m/s. Sooja on 3-8 kraadi. 

Pühapäeva öösel on vahelduv pilvisus. Peamiselt Põhja-Eestis ja saartel sajab hooti vihma ja lörtsi. Puhub põhja- ja kirdetuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -4 kuni +1 kraadi, rannikul tuleb kuni 5 kraadi sooja. Päeval on pilves selgimistega ilm. Peamiselt Põhja-Eestis ja saartel sajab hooti vihma ja lörtsi. Puhub põhja- ja kirdetuul 2-7 m/s. Sooja on 3-8 kraadi. 

Tagasi üles
Back