Lähipäevad on soojad, kuid vihmahoogudega

Päike FOTO: Farzin Salimi / PantherMedia / Farzin Salimi

Ilmateenistus prognoosib lähipäeviks muutlikku pilvisust, hoovihma ja pühapäevaks sooja kuni 26 kraadi.

Neljapäeva öösel tuleb selge või vähese pilvisusega olulise sajuta ilm, kohati võib tekkida udu. Puhub põhjakaare tuul 2-8 m/s ja sooja on 9-14 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, kohati võib sadada hoovihma. Puhub põhja- ja loodetuul 3-9, pärastlõunal puhanguti kuni 12 m/s ning sooja on 18-23 kraadi.

Reede öösel tuleb Lääne-Eestis selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, Ida-Eestis on muutliku pilvisusega ilm ning kohati sajab hoovihma. Puhub põhja- ja loodetuul 3-9, põhjarannikul puhanguti kuni 13 m/s ning sooja on 10-15 kraadi. Päeval on Lääne-Eestis selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, Ida-Eestis on muutliku pilvisusega ilm ning mitmel pool sajab hoovihma. Puhub põhja- ja loodetuul 3-9, põhjarannikul puhanguti kuni 13 m/s, pärastlõunal tuul nõrgeneb. Sooja tuleb 17-23 kraadi.

Laupäeva öösel on Lääne-Eestis selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, Ida-Eestis on vahelduva pilvisusega ilm ning kohati sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 2-7 m/s ja sooja on 11-16 kraadi. Päeval tuleb vähese või vahelduva pilvisusega ilm, peamiselt Ida-Eestis sajab kohati hoovihma. Puhub läänekaare tuul 2-7 m/s ja sooja tuleb 21-25, rannikul kohati 18 kraadi.

Pühapäeva öösel tuleb selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s ja sooja on 9-15 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s ja sooja tuleb 21-26, rannikul kohati 18 kraadi.

Tagasi üles
Back