Eeloleva nädala esimene pool toob vihma ja päikesepaistet

SAKALA01:: VILJANDI, EESTI, 26OCT06 PILVED. LOODUS. er/ Foto ELMO RIIG/ SAKALA

FOTO: Elmo Riig/SAKALA

Eeloleva nädala esimene pool toob nii vihma kui ka päikesepaistet ning nädalavahetusel jahenenud õhusoojamaksimumid kerkivad taas 20 kraadi kanti.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu esmaspäeva muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, pärast keskööd sajuvõimalus aga väheneb. Puhub läänekaaretuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 4-9 kraadi. Emaspäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab hoovihma, pärastlõunal levib vihmasadu läänest itta. Puhub lääne- ja edelatuul 4-10 m/s, õhtuks pöördub tuul lõunakaarde. Sooja on 11-16 kraadi.

Teisipäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab vihma. Puhub lõunakaaretuul 2-8 m/s. Sooja on 7-12 kraadi. Teisipäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm. Ennelõunal sajab kohati hoovihma, õhtuks saju levikuala aga laieneb. Puhub lõunakaaretuul 2-8 m/s, õhtuks pöördub tuul itta. Sooja on 15-21 kraadi.

Kolmapäeva öösel on pilves ilm. Sajab vihma ja on äikeseoht. Puhub idakaaretuul 4-10, rannikul puhanguti 14 m/s. Hommikuks pöördub tuul lõunakaarde. Sooja on 9-15 kraadi. Kolmapäeva päeval on samuti pilves ilm. Sajab vihma ja valitseb äikeseoht. Pärastlõunal jäävad lääne poolt alates sajuhood harvemaks. Puhub edela- ja läänetuul 4-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 14-19, Ida-Eestis kohati 22 kraadi.

Tagasi üles