Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Lähipäevil kerkib õhusoe maksimaalselt 16 kraadini

Hea ilm. Soe kevadpäev. Pirite tee, rulluisutaja, Tallinna panoraam. FOTO: Eero Vabamägi / Postimees

Kui viimastel päevade oli eestimaalastel võimalik nautida tõelist suvekuumust, siis lähipäevadel kerkib õhusoe maksimaalselt 15-16 kraadini, prognoosib ilmateenistus. 

Laupäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm. Enne keskööd sajab Ida-Eestis kohati hoovihma ja on äikeseoht. Tuul pöördub läänekaarest lõunakaarde ja puhub kaks kuni kaheksa meetrit sekundis. Sooja on 6-12 kraadi. Päeval pilvisus tiheneb. Hommikul hakkab alates saartest vihma sadama ja on äikest. Puhub edela- ja läänetuul 5-10, rannikul puhanguti 14 meetrit sekundis. Sooja on 13-18 kraadi. 

Pühapäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm. Öö hakul sajab kohati hoovihma. Puhub edela- ja lõunatuul 5-10, rannikul puhanguti 14 meetrit sekundis. Sooja on 5-10 kraadi. Päeval on valdavalt pilves ilm. Hommikul hakkab alates saartest vihma sadama. Puhub edela- ja lõunatuul 5-11, rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis. Sooja on 10-16 kraadi.

Esmaspäeva öösel sajab aeg-ajalt vihma, pärast keskööd pilvisus hõreneb ja saju võimalus väheneb. Puhub edela- ja läänetuul 5-11, rannikul puhanguti 15 meetrit sekundis. Sooja on kolm kuni kaheksa kraadi, maapinnal võib temperatuur kohati 0 kraadi juurde langeda. Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Edela- ja läänetuul nõrgeneb ja pöördub õhtul lõunakaarde kaks kuni seitse meetrit sekundis. Sooja 10-15 kraadi. 

Tagasi üles
Back