Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Kolmapäeval tuleb jahe ja sajune ilm

Lörts. Pilt on illustratiivne. FOTO: Liis Treimann

Kolmapäeval tuleb jahe ja sajune ilm, prognoosib ilmateenistus. 

Öösel on enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab lörtsi ja lund, kohati sekka ka vihma. Paiguti on udu. Mandri siseosas puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s, saartel ja rannikul loode- ja põhjatuul 5-10, puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +2 kraadi.

Peipsi järvel puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Laine kõrgus on jäävabas osas 0,3-0,9 meetrit. Sajab lörtsi ja lund, sekka ka vihma. Kohati on udu. Nähtavus on mõõdukas või halb. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +2 kraadi.

Päeval on enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab lörtsi ja lund, kohati sekka ka vihma. Päeva jooksul lääne poolt alates saju võimalus väheneb. Tuul pöördub kõikjal loodesse ja põhja, puhudes 3-9, rannikualadel puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +5 kraadi.

Peipsi järvel pöördub tuul põhja- ja loodesse ning puhub 3-9 m/s. Laine kõrgus jäävabas osas on 0,3-1 meetrit. Ajuti sajab lörtsi ja lund, sekka ka vihma. Hommikul on paiguti udu. Nähtavus on mõõdukas või halb. Sooja on 1-4 kraadi.

Tagasi üles
Back