R, 2.12.2022

Eeloleva nädala teine pool toob kuni kümme soojakraadi

BNS
Eeloleva nädala teine pool toob kuni kümme soojakraadi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lumikellukesed.
Lumikellukesed. Foto: Marko Saarm / Sakala

Kuigi termomeetrinäit tõuseb visalt, on eeloleval neljapäeval siiski oodata valdavalt päikselist ilma, mis toob paiguti kuni kümme soojakraadi.

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu teisipäeva muutliku pilvisusega ilm. Öö hakul sajab mandri ida- ja lõunaosas veidi lörtsi. Puhub loodetuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -5 kraadi. Teisipäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab vähest lund ja lörtsi. Puhub loode- ja põhjatuul 4-10, rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +3 kraadi.

Kolmapäeva öösel on vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-9, rannikul puhanguti 13 m/s. Külma on 1-6 kraadi. Kolmapäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm. Õhtul sajab kohati lund ja lörtsi. Puhub läänekaaretuul 3-9, rannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +4 kraadi. 

Neljapäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab lund ja lörtsi. Puhub läänekaaretuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on -4 kuni +1 kraadi. Neljapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub lääne- ja edelatuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 4-10 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles