Eelolev nädal toob paiguti kuni 26 soojakraadi

FOTO: Jaanus Lensment

Eeloleval nädalal kerkivad maksimumtemperatuurid päev-päevalt kõrgemaks ja neljapäeval on paiguti taas oodata kuni 26 kraadi sooja.

Ilmateenistuse teatel on teisipäeva öösel oodata vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilma. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Sooja on 10 kuni 16 kraadi. Teisipäeva päeval on samuti vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja võib olla äikest. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Sooja on 19 kuni 24 kraadi.

Kolmapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Sooja on 11 kuni 16 kraadi. Kolmapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma ja võib esineda äikest. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Sooja on 19 kuni 25 kraadi.

Neljapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub kirde- ja idatuul 2 kuni 8 meetrit sekundis. Sooja on 12 kuni 17 kraadi. Neljapäeva päeval on vähese või vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja võimalik on äike. Puhub kirde- ja idatuul 2 kuni 8 meetrit sekundis. Sooja on 20 kuni 26 kraadi.

Tagasi üles