Viimaste päevade pakane annab lähipäevil järele

Päike.

FOTO: Kristjan Teedema / Postimees

Viimaste päevade öine krõbe pakane annab lähipäevil järele, prognoosib ilmateenistus. 

Pühapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub ida- ja kirdetuul 3 kuni 9 meetrit sekundis. Külma on 2 kuni 8 kraadi. Päeval pilvisus tiheneb. Õhtupoolikul hakkab lõuna poolt alates lörtsi sadama. Ida- ja kirdetuul tugevneb 5 kuni 12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 17 meetrini sekundis. Sooja tuleb 1 kuni 6 kraadi.

Esmaspäeva öösel on pilves ilm. Sajab lörtsi ja lund, kohati ka vihma. Puhub ida- ja kirdetuul mandril 4 kuni 9, saartel ja rannikul 8 kuni 13, puhanguti kuni 18 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +2 kraadi. Päeval on pilves ilm. Sajab vihma ja lörtsi, õhtupoolikul ka lund. Tuul pöördub loodesse ja läände, puhudes mandril 3 kuni 8, saartel ja rannikul 8 kuni 13, puhanguti kuni 18 meetrit sekundis. Sooja on 1 kuni 4, Ida-Eestis kuni 6 kraadi.

Teisipäeva öösel on pilves ilm. Mitmel pool sajab lund ja lörtsi. Puhub loode- ja läänetuul 5 kuni 12, rannikul puhanguti kuni 18 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -3 kraadi. Päeval on pilvisus hõreneb. Ennelõunal sajab mitmel pool lund ja lörtsi, pärastlõunal sadu lakkab. Puhub lääne- ja edelatuul 4 kuni 10, põhjarannikul puhanguti kuni 17 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +3 kraadi.

    Tagasi üles