/nginx/o/2008/08/18/66358t1h7800.jpg)
Seoses tugeva tuulega ei sõida täna Kuivastu-Virtsu liinil parvlaev Viire, reisijate teenindamist jätkab Regula.
Seoses tugeva tuulega ei sõida täna Kuivastu-Virtsu liinil parvlaev Viire, reisijate teenindamist jätkab Regula.
Kuivastu sadamast öeldi Postimees.ee’le, et kui ilm paraneb, naaseb Viire kindlasti liinile. Hetkel Kuivastu ega Virtsu sadamas järjekorda ei ole.
Regula väljub nii Kuivastu kui Virtsu sadamast iga kahe tunni tagant.
Tormi tõttu kaotavad e-piletid ja broneeringud kellaajalise kehtivuse ja muutuvad eelisjärjekorra piletiteks, kehtides ka järgmisel päeval pärast liikluse normaliseerumist.
Tugev tormituul jätab sadamasse vangi ka Kihnu ja Munalaiu sadama vahel kurseeriva reisiparvlaeva Amalie ning Kihnu ja Pärnu vahel sõitva Liisi, kirjutab Pärnu Postimees.
Eesti meteoroloogia ja hüdroloogia instituudi andmetel puhub Väinamerel edela- ja lõunatuul 14-18 m/s, hommikul ja päeval puhanguti 23-25 m/s. Laine kõrgus ulatub 2-3 meetrini.