E, 20.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eeloleva nädala keskpaik näitab tormile vahelduseks pisut päikest

BNS
Eeloleva nädala keskpaik näitab tormile vahelduseks pisut päikest
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
SAKALA01:: VILJANDI, EESTI, 26OCT06
PILVED. LOODUS.
er/ Foto ELMO RIIG/ SAKALA
SAKALA01:: VILJANDI, EESTI, 26OCT06 PILVED. LOODUS. er/ Foto ELMO RIIG/ SAKALA Foto: Elmo Riig / Sakala

Nädala alguses tormiks paisuv tuul annab teisipäeva õhtuks järele ja kolmapäeval hõrenev pilvisus näitab juba ka veidi päikest.

Ilmateenistuse teatel tõmbub esmaspäeval madalrõhkkond veidi eemale, kuid selle serv katab ikkagi veel Eestit. Öösel on pilves ilm. Hooti sajab lörtsi ja vihma. Puhub loode- ja põhjatuul 7-12, puhanguti 15, rannikul ja saartel 12-17, puhanguti kuni 24 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +3, saartel kuni +5 kraadi. Esmaspäeva päeval on samuti pilves ilm ning hooti sajab lörtsi ja vihma. Puhub loode- ja põhjatuul 7-12, puhanguti 15, rannikul ja saartel 12-17, puhanguti kuni 24 m/s. Sooja on 1-5 kraadi.

Teisipäeval jätkab madalrõhkkond aeglast kaugenemist – üürikeseks tõusva õhurõhu foonil saab mõjusamaks lauge kõrgrõhuhari ning sajuhood hõrenevad. Öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma ja lörtsi ning kohati ka lund. Puhub loode- ja põhjatuul 7-12, rannikul ja saartel puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +3 kraadi. Teisipäeva päeval on samuti vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab lörtsi ja vihma. Loode- ja põhjatuul nõrgeneb õhtuks 5-11 m/s. Sooja on 1-5 kraadi.

Kolmapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub loode- ja põhjatuul 5-11, põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -5, rannikul kohati +3 kraadi. Kolmapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Tuul pöördub loodest edelasse 4-10 m/s. Sooja on 1-5 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles