Uue nädala algus toob suvesoojad tagasi

FOTO: SILLE ANNUK/PM/SCANPIX BALTICS

Ilmateenistuse ilmaennustuse kohaselt on uue nädala esimestel päevadel oodata korralikku suvesooja - termomeeter võib kohati näidata kuni 24 soojakraadi.

Pühapäeva öö hakul on ilm pilvine ja kohati sajab hoovihma. Hommikuks pilved hõrenevad ning sadu lakkab. Puhub lõuna- ja kagutuul 5-11, saartel puhanguti 14 m/s. Sooja on 10-15 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal hoovihma võimalus suureneb ja õhtul on sajuhooge laialdaselt, samuti pole välistatud äike. Tuul pöördub kagust edelasse ja puhub 3-10 m/s. Sooja on 18-22 kraadi.

Esmaspäeva öösel on pilves vihmane ilm. Hommikuks taevas selgineb ja sadu lakkab. Puhub lääne- ja edelatuul 4-10 m/s. Sooja on 11-15 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub edelatuul 3- 10 m/s, õhtul pöördub tuul kagusse. Sooja on 16-19 kraadi.

Teisipäeva öösel on vahelduva pilvisusega ilm. Enamasti Lõuna-Eestis sajab hoovihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 3-8 m/s. Sooja on 9-15 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Enamasti Lääne- ja Loode-Eestis sajab hoovihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 3-8 m/s. Sooja on 17-21, Kagu-Eestis kuni 24 kraadi.

Tagasi üles