Sulavesi sulges kuues maakonnas osa maanteed

Sulavesi teel.

FOTO: Mihkel Maripuu

Lumesulaveest tingitud üleujutuste tõttu on kuues maakonnas liiklusele suletud mitmed maanteed, kõige enam teid on suletud Pärnu- ja Läänemaal.

Pärnu maakonnas on suletud Salu-Kaelase maantee kilomeetritel 2,6-2,7, ümbersõit toimub Libatse-Enge kaudu, teatas maanteeinfokeskus.

Veel on maakonnas suletud Kalli-Tõstamaa-Värati tee kilomeetritel 4,5-5, ümbersõit toimub Audru kaudu, Ridalepa-Lavassaare tee kilomeetritel 0,5-0,6, ümbersõit toimub Jööpre kaudu, Abja-Paluoja-Vana-Kariste-Kamali tee Kamalis kilomeetritel 12,8-13,8, ümbersõit toimub Abja-Paluoja-Sarja-Tõlla kaudu ning Kanaküla-Kamali tee Kamalis 5. kilomeetril, ümbersõit toimub Tõlla-Kamali kaudu.

Valga maakonnas on suletud Kaubi-Maardina tee kilomeetritel 1,6-2,6, ümbersõit toimub Leebiku-Pikasilla ja Viljandi-Rõngu maantee kaudu.

Lääne maakonnas on suletud Vanamõisa-Koonga-Ahaste tee kilomeetritel 3-4, ümbersõit toimub Mihkli-Oidremaa-Lihula-Kirbla kaudu, Kirbla-Rumba-Vana-Vigala maantee Võhma-Rumba löigul kilomeetritel 8-13, ümbersõit toimub Kirbla-Silla-Teenuse-Vana-Vigala kaudu ning Ridase-Saastna maantee lõigul Lihula valla piir-Saastna kilomeetritel 11,5-12,8, ümbersõit toimub Saastna-Tuudi-Karuse-Salevere.

Rapla maakonnas on suletud Vana-Vigala-Läti tee Läti sillast Rumba teeni kilomeetritel 3,7-4,6, ümbersõit toimub Vana-Vigala kaudu ning Kesk-Vigala-Vängla tee kilomeetritel 3,5-4,6.

Põlva maakonnas on suletud Tõganitsa-Suure-Veerksu maantee kilomeetritel 5,3-6,3, ümbersõit toimub Kahkva või Võõpsu kaudu.

Ida-Viru maakonnas on suletud Savala-Arvila maantee kilomeetritel 2,7-2,8 (Aru), ümbersõit toimub mööda Oandu-Rääsa maanteed.

Tagasi üles