Loodusfoto üleskutse: märka kevadet!
Pikendasime konkursi tähtaega!

Peaauhinnaks on pildil näha olev kilejakk.

FOTO: Peeter Langovits

Kuigi kalendri järgi algas ööl vastu 21. märtsi kevad, siis looduses kevademärke veel napib. Seetõttu otsustas Postimees.ee pikendada märtsi alguses käivitatud fotokonkurssi, kuhu ootame teie pilte saabuvast kevadest.

Teie pilte looduse tärkamisest ootame aadressile loodusfoto@postimees.ee! Huvitavamad pildid avaldame ilma- ja loodusuudiste eriküljel ilmajaam.ee ja kasutame neid ka edaspidi uudiste illustreerimisel.

Esialgu oli konkursi lõpptähtajaks määratud astronoomilise kevade alguse päev, 21. märts, ent toimetus otsustas võistluse tähtaega pikendada seni, kuni kevad juba käegakatsutav.

Konkursi lõppedes valib toimetus fotograafide kaasabil välja parima pildi, mille autor saab auhinnaks Postimehe kilejope (vt pildilt nr 2), mis kevadist tuult ja vihma trotsida aitab. Ülejäänud pildisaatjate vahel jagame viis Postimehe šokolaadi.

Pilti saates lisage sellele kindlasti pildi autori ees- ja perekonnanimi, kontaktandmed (et saaksime teiega auhinna võitmise korral ühendust võtta) ning väike kirjeldus, kus ja mida pildistatud on. Ilma autori nimeta pilte ei avaldata!
 

Tagasi üles