Padaorus lumevangi jäänud inimesed said vabaks

Raul Sulbi
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tallinna-Narva maanteel Padaorus lumevangi sattunud inimesed ning suurem enamus sõidukitest on pääsenud liikuma, Viru-Nigula rahvamajja jäi ööbima üks inimene.

Kella 22 ajaks olid spordihoonest lahkunud kõik peale ühe inimese, teatas Ida-Eesti päästekeskuse pressiesindaja.

Padaorus toimub jätkuvalt sõidukite lumest väljatõmbamine ja -kaevamine, osadele sõidukitele otsib politsei omanikke. Kogu Virumaal Tallinna-Narva maanteel on taastatud liiklus, kuid sõidukite liikumine on aeglane.

Ida-Eesti päästekeskus tuletab jätkuvalt meelde, et Virumaa paljud teed on rohke lume tõttu raskesti läbitavad ning täna ja homme tuleks võimaluse korral vältida autosõitu.

Kui autoga sõitmine on hädavajalik, tuleb varuda piisavalt kütust, võtta kaasa laetud mobiiltelefon ja lumelabidas. Tõsise ohu korral inimeste elule ja tervisele, tuleb helistada hädaabinumbril 112. Infot tormi tõttu tekkinud takistustest sõiduteedel saab maanteeinfo numbrilt 1510. Elektrikatkestustest tuleb teatada, kas helistades või saata SMS sõnum Eesti Energia rikketelefonil 1343.

Ida-Eesti päästekeskuse staabimeeskond tänab kõiki lumetormis osalenud inimesi kannatlikkuse eest.

Tagasi üles