Kevadpildi 8. nädala preemiapilt: kuldnokkade pereelu

Kuldnokad

FOTO: Jüri Oruste

Postimees.ee kevadise looduspildi kampaania 8. nädala auhind läheb Jüri Orustele pildi eest, millel linnupoeg suu ammuli toidupalukest ootab.

Oruste märkis pildile selgituseks, et tegemist on viimase pesakasti jäänud pojaga, kes tundub olema «teisest rahvusest». Õed-vennad lahkusid pesast juba nädal tagasi, aga viimane naudib vanemate töökuse vilju suure kisa saatel.

Postimees.ee soovib Orustele palju õnne!

Preemiaks saab ta Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi karikatuurikogumiku «Uusajaloo käsiraamat», Postimehe kaelapaela ja Postimees.ee šokolaadi. Toimetus võtab võitjaga auhinna üleandmiseks ühendust.

Jaga vahvaid ja erakordseid kevadisi loodushetki teiste Postimees.ee lugejatega ning saada pildid aadressile loodusfoto@postimees.ee! Huvitavamad pildid avaldame ilma- ja loodusuudiste eriküljel ilmajaam.ee ja kasutame neid ka edaspidi uudiste illustreerimisel.

Igal nädalal loositakse ilmunud piltide saatjate vahel välja Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi karikatuurikogumik «Uusajaloo käsiraamat», Postimehe kaelapael ja Postimees.ee šokolaad.

Pilti saates lisage sellele kindlasti pildi autori ees- ja perekonnanimi, kontaktandmed (et saaksime teiega auhinna võitmise korral ühendust võtta) ning väike kirjeldus, kus ja mida pildistatud on. Ilma autori nimeta pilte ei avaldata!
 

Tagasi üles