Kevadpildi 6. nädala preemiapilt: lennus

Kuldnokk lennus

FOTO: Marvin Laidna

Postimees.ee kevadise looduspildi kampaania 6. nädala auhind läheb Marvin Laidna, kes saatis toimetusele pildi lennult tabatud kuldnokast.

Kevadeti on kõigil omad tegemised.

FOTO: Katrin Sepp

Lepatriinu

FOTO: Harri Mäe

Postimees.ee soovib Laidnale palju õnne!

Preemiaks saab ta Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi karikatuurikogumiku «Uusajaloo käsiraamat», Postimehe kaelapaela ja Postimees.ee šokolaadi. Toimetus võtab võitjaga auhinna üleandmiseks ühendust.

Lisaks Laidnale leidis toimetuses äramärkimist veel Harri Mäe pildistatud lepatriinu ja Katrin Sepa pildistatud tigu.

Jaga vahvaid ja erakordseid kevadisi loodushetki teiste Postimees.ee lugejatega ning saada pildid aadressile loodusfoto@postimees.ee!

Huvitavamad pildid avaldame ilma- ja loodusuudiste eriküljel ilmajaam.ee ja kasutame neid ka edaspidi uudiste illustreerimisel.

Igal nädalal loositakse ilmunud piltide saatjate vahel välja Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi karikatuurikogumik «Uusajaloo käsiraamat», Postimehe kaelapael ja Postimees.ee šokolaad.

Pilti saates lisage sellele kindlasti pildi autori ees- ja perekonnanimi, kontaktandmed (et saaksime teiega auhinna võitmise korral ühendust võtta) ning väike kirjeldus, kus ja mida pildistatud on. Ilma autori nimeta pilte ei avaldata!

Tagasi üles