Kevadpildi 5. nädala preemiapilt: roheline koridor

Emajõe allee Tartus

FOTO: Reijo Rebas

Postimees.ee kevadise looduspildi kampaania 5. nädala auhind läheb Reijo Rebasele, kes saatis toimetusele pildi rohelisest Emajõe alleest Tartus.

Postimees.ee soovib Rebasele palju õnne!

Preemiaks saab ta Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi karikatuurikogumiku «Uusajaloo käsiraamat», Postimehe kaelapaela ja Postimees.ee šokolaadi. Toimetus võtab võitjaga auhinna üleandmiseks ühendust.

Lisaks Rebase pildile leidis toimetuses ära märkimist veel Piret Roose pilt õitevahus päikeseloojangust ja Reimo Ränki pilt Muhu rästikust.

Jaga vahvaid ja erakordseid kevadisi loodushetki teiste Postimees.ee lugejatega ning saada pildid aadressile loodusfoto@postimees.ee!

Huvitavamad pildid avaldame ilma- ja loodusuudiste eriküljel ilmajaam.ee ja kasutame neid ka edaspidi uudiste illustreerimisel.

Igal nädalal loositakse ilmunud piltide saatjate vahel välja Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi karikatuurikogumik «Uusajaloo käsiraamat», Postimehe kaelapael ja Postimees.ee šokolaad.

Pilti saates lisage sellele kindlasti pildi autori ees- ja perekonnanimi, kontaktandmed (et saaksime teiega auhinna võitmise korral ühendust võtta) ning väike kirjeldus, kus ja mida pildistatud on. Ilma autori nimeta pilte ei avaldata!

Tagasi üles