Kevadpildi 3. nädala preemiapilt: luige harjutused murul

Harjutused murul

FOTO: Jaan Kork

Postimees.ee kevadise looduspildi kampaania 3. nädala auhind läheb Jaan Korgile, kes saatis toimetusele pildi murul jalgu sirutavast luigest.


Pilt on tehtud ülemöödunud nädalal Pärnumaal. Pildi autor kinnitas, et linnul polnud midagi viga, lihtsalt sirutas tiibu ja jalgu.

Postimees.ee soovib Korgile palju õnne!

Preemiaks saab ta Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi karikatuurikogumiku «Uusajaloo käsiraamat», Postimehe kaelapaela ja Postimees.ee šokolaadi. Toimetus võtab võitjaga auhinna üleandmiseks ühendust.

Jaga vahvaid ja erakordseid kevadisi loodushetki teiste Postimees.ee lugejatega ning saada pildid aadressile loodusfoto@postimees.ee!

Huvitavamad pildid avaldame ilma- ja loodusuudiste eriküljel ilmajaam.ee ja kasutame neid ka edaspidi uudiste illustreerimisel.

Igal nädalal loositakse ilmunud piltide saatjate vahel välja Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi karikatuurikogumik «Uusajaloo käsiraamat», Postimehe kaelapael ja Postimees.ee šokolaad.

Pilti saates lisage sellele kindlasti pildi autori ees- ja perekonnanimi, kontaktandmed (et saaksime teiega auhinna võitmise korral ühendust võtta) ning väike kirjeldus, kus ja mida pildistatud on. Ilma autori nimeta pilte ei avaldata!

Tagasi üles
Back