Talvepildi 11. nädala preemiapilt: suveootus lumehanges

Sel aastal tuleb suvi teisiti, ja, hoopis teisiti....

FOTO: Triin Sternhof

Postimees.ee talvise looduspildi kampaania 11. nädala auhind Triin Sternhofile, kes saatis toimetusele pildi rannatoolist ja palmioksast lumehange taustal.


Postimees.ee soovib Sternhofile palju õnne! Preemiaks saab ta Postimees.ee šokolaadi ja Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi piltidega kalendri. Toimetus võtab võitjaga auhinna üleandmiseks ühendust.

Jaga vahvaid ja erakordseid talviseid loodushetki teiste Postimees.ee lugejatega ning saada pildid aadressile loodusfoto@postimees.ee!

Huvitavamad pildid avaldame ilma- ja loodusuudiste eriküljel ilmajaam.ee ja kasutame neid ka edaspidi uudiste illustreerimisel. Galerii täieneb paar korda ööpäevas.

Iga nädal loositakse ilmunud piltide saatjate vahel välja Postimees.ee šokolaad ja Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi piltidega kalender.

Pilti saates lisage sellele kindlasti pildi autori ees- ja perekonnanimi, kontaktandmed (et saaksime teiega auhinna võitmise korral ühendust võtta) ning väike kirjeldus, kus ja mida pildistatud on. Ilma autori nimeta pilte ei avaldata!

Tagasi üles