Talvepildi 8. nädala preemiapilt: linnalindude olelusvõitlus

Mustamäe koduaknale pandud söögipalukese pärast käib karm võitlus.

FOTO: Esta Mällo

Postimees.ee talvise looduspildi kampaania 8. nädala preemia läheb Esta Mällole, kes saatis toimetusele pildi kajakate võitlusest toidu pärast.


Postimees.ee soovib Mällole palju õnne! Preemiaks on Postimees.ee šokolaad ja Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi piltidega kalender. Toimetus võtab võitjaga auhinna üleandmiseks ühendust.

Eelmisel nädalal saabunud piltidest leidis toimetuses ära märkimist veel Sander Toome pilt hiirest, kes küünitab lindudele pandud peki järele ning Merli Ürrili pilt pekki nosivast oravast. Postimees.ee tänab kõiki pildisaatjaid!

Jaga vahvaid ja erakordseid talviseid loodushetki teiste Postimees.ee lugejatega ning saada pildid aadressile loodusfoto@postimees.ee!

Huvitavamad pildid avaldame ilma- ja loodusuudiste eriküljel ilmajaam.ee ja kasutame neid ka edaspidi uudiste illustreerimisel. Galerii täieneb paar korda ööpäevas.

Iga nädal loositakse ilmunud piltide saatjate vahel välja Postimees.ee šokolaad ja Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi piltidega kalender.

Pilti saates lisage sellele kindlasti pildi autori ees- ja perekonnanimi, kontaktandmed (et saaksime teiega auhinna võitmise korral ühendust võtta) ning väike kirjeldus, kus ja mida pildistatud on. Ilma autori nimeta pilte ei avaldata!

Tagasi üles