Talvepildi 7. nädala preemiapilt: uudishimulik orav kortermaja rõdul

Orav Mustamäel 5. korruse rõdul

FOTO: Sigrid Suu-Peica

Postimees.ee talvise looduspildi kampaania 7. nädala preemia läheb Sigrid Suu-Peicale, kes saatis toimetusele pildi oravast Tallinnas Mustamäel asuva maja 5. korruse rõdul.


Postimees.ee soovib Suu-Peicale palju õnne! Preemiaks on Postimees.ee šokolaad ja Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi piltidega kalender. Toimetus võtab võitjaga auhinna üleandmiseks ühendust.

Eelmisel nädalal saabunud piltidest leidis toimetuses ära märkimist veel Hardi Tamme pilt, pudelist, millel külm on korgi pealt kergitanud. Postimees.ee tänab kõiki pildisaatjaid!

Jaga vahvaid ja erakordseid talviseid loodushetki teiste Postimees.ee lugejatega ning saada pildid aadressile loodusfoto@postimees.ee!

Huvitavamad pildid avaldame ilma- ja loodusuudiste eriküljel ilmajaam.ee ja kasutame neid ka edaspidi uudiste illustreerimisel. Galerii täieneb paar korda ööpäevas.

Iga nädal loositakse ilmunud piltide saatjate vahel välja Postimees.ee šokolaad ja Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi piltidega kalender.

Pilti saates lisage sellele kindlasti pildi autori ees- ja perekonnanimi, kontaktandmed (et saaksime teiega auhinna võitmise korral ühendust võtta) ning väike kirjeldus, kus ja mida pildistatud on. Ilma autori nimeta pilte ei avaldata!

Tagasi üles
Back