Talvepildi 2. nädala preemiapilt: külmunud juga

Külma meistritöö , pilt on tehtud Keila-Joal !

FOTO: Peeter Tšinjakov

Postimees.ee talvise looduspildi kampaania 2. nädala preemia läheb Peeter Tšinjakovile, kes saatis toimetusele pildi külmunud Keila-Joast.


Postimees.ee soovib Tšinjakovile palju õnne! Preemiaks on Postimees.ee šokolaad ja Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi piltidega kalender. Toimetus võtab võitjaga auhinna üleandmiseks ühendust.

Eelmisel nädalal saabunud piltidest leidsid toimetuses ära märkimist veel Airi Põlteni pild «Jääkrokodillist», Margus Perilluse pilt katuselt alla rullunud lumest ja Jaan Viska pilt rästast, kes õuna kallal nakitseb.

Postimees.ee tänab kõiki pildisaatjaid!

Jaga vahvaid ja erakordseid talviseid loodushetki teiste Postimees.ee lugejatega ning saada pildid aadressile loodusfoto@postimees.ee!

Huvitavamad pildid avaldame ilma- ja loodusuudiste eriküljel ilmajaam.ee ja kasutame neid ka edaspidi uudiste illustreerimisel. Galerii täieneb paar korda ööpäevas.

Iga nädal loositakse ilmunud piltide saatjate vahel välja Postimees.ee šokolaad ja Postimehe karikaturisti Urmas Nemvaltsi piltidega kalender.

Pilti saates lisage sellele kindlasti pildi autori ees- ja perekonnanimi, kontaktandmed (et saaksime teiega auhinna võitmise korral ühendust võtta) ning väike kirjeldus, kus ja mida pildistatud on. Ilma autori nimeta pilte ei avaldata!

Tagasi üles