Maanteeinfo: tugev tuisk piirab kohati nähtavust

Tuisk.

FOTO: Meelis Meilbaum / Virumaa Teataja

Maanteeinfokeskuse teatel oli varahommikul kõikjal pinnatuisku, kohati piiras tugev tuisk nähtavust ning teedel võib olla tuisuvaalusid, libedust ja lahtist lund.

Varahommikul enne kella kuut olid sõidutingimused põhi- ja suurematel tugimaanteedel valdavalt rahuldavad.

Teekatted olid peamiselt soolaniisked või kuivad. Tee telgjoonel ning sõidujälgede vahel oli soolalund.

Võru ja Ida-Viru maakonnas sadas kerget lund. Kõikjal oli pinnatuisku, kohati piiras tugev tuisk nähtavust ning teedel võib olla tuisuvaalusid, libedust ja lahtist lund.

Teepinna temperatuurid jäid vahemikku -7,0 kraadist Kagu-Eestis kuni -5,5 kraadini Lääne-Eestis.

Maanteeinfokeskus hoiatab: vastavalt ilmaprognoosile on laupäeval ja pühapäeval Eestis oodata väga tugevat kagutuult ja pinnatuisku, mis võib teele tuua lumevaale. Liiklustingimused halvenevad tuisu ja piiratud nähtavuse tõttu.

Õhutemperatuur on valdavalt -5 kuni -10 kraadi piires, kuid väga tugeval tuulel on erakordselt suur jahutav mõju. Kaugematesse piirkondadesse sõitmisel palutakse arvestada nädalavahetusel valitsevate järjest keerukamate liiklusoludega.

Liikluspiirangud:

Täna Kohilas peetava koolilaadaga seoses on Kernu-Kohila maantee km 14,8-15,2 ja Kohila jaama teel liikluspiirangud ning parkimise keeld.

Täpsemat informatsiooni teeolude kohta vaata www.mnt.ee või helista maanteeinfo lühinumbril 1510. Nutitelefonis on maanteeinfo kättesaadav aadressil www.mnt.ee/m/maanteeinfo.

Tagasi üles